استفاده از هدایای تبلیغاتی مارکدار در کسب و کار کوچک (بخش دوم)

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

مقالات ساین صمیر   •   10 . اردیبهشت . 1397

تبلیغاتی مارکدار

در مطلب قبل گفتیم که هدایای تبلیغاتی مارکدار می تواند موثرترین ابزار تبلیغاتی برای کسب وکار باشد. در اینجا به دیگر مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی مارکدار به عنوان هدیه تبلیغاتی برای افزایش و رونق کسب و کارشما می پردازیم

شناختن نام تجاری باعث افزایش وفاداری مشتری می شود

هر شرکت، به خصوص شرکت های جوان، کسب و کار کوچک و در حال رشد، باید به طور فعال بر روی افزایش و ایجاد شناخت از نام تجاری خود سرمایه گذاری کنند. رقبای متعددی در بخش تجاری شما با محصولات و خدمات خوب وجود دارد.

استراتژی

این بدان معنی است که اگر شما نتوانید در میان توده ها شناسایی شده یا شناخته شوید، منبع درآمد خود را از دست خواهید داد. یکی از مزیت های اصلی استفاده از هدایای تبلیغاتی مارک دار در کمپین های تبلیغاتی خود، نمایشگاه های تجاری و رویدادهای شرکت ها این است که از شناخته شدن نام تجاری خود لذت خواهید برد.

موارد متعددی وجود دارد که می تواند افراد را از نام تجاری خود آگاه کند که شامل رنگ های شرکت، لوگو و آرم آن، پیام بازاریابی و یا دیگر نمادهای بصری است. هنگامی که از هدایای تبلیغاتی مارکدار استفاده می کنید، با استفاده از مواد بصری چاپ شده آگاهی دهنده شرکت خود را گسترش دهید. این گونه سفارشی سازی به افراد کمک می کند با هویت نام تجاری خود آشنا شوند.

در نتیجه، زمانی که مشتریان فعلی و بالقوه به دنبال کالاها و خدمات می گردند، بیشتر تمایل دارند نام تجاری خود را انتخاب کنند. این انتخاب را می توان به این واقعیت نسبت داد که آنها عادت دارند که مارکی را ببینند که با اطمینان از کیفیت آن اطلاع دارند.

اگر می خواهید که نام تجاری و برند شما به رسمیت شناخته شود و آگاهی مطلوب برای شرکت خود به دست آورید، باید بر روی ایجاد یک استراتژی تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید. شما باید اقلامی را انتخاب کنید که بعد از دریافت توسط مشتریان، آنها را به گوشه ای پرت نکنند یا درون کمد برای یک مدت زمان طولانی قرار ندهند.

کالاها باید کاربردی و عملی برای مشتریان شما باشند. علاوه بر این، باید چاپ یا نام تجاری را برای هدیه تبلیغاتی مارکدار خود با دقت انتخاب کنید. لوگو و متن روی آن نیز برای دستیابی به بهترین نتایج باید واضح و قابل مشاهده و در عین حال زیبا باشد.

  • خدمات طراحی و چاپ

  • بازاریابی اینترنتی

  • تبلیغات محیطی

قدرت هدایای تبلیغاتی مارک دار

هدایای تبلیغاتی مارکدار می توانند به عنوان کارت های ویزیت منحصر به فرد یا متمایز برای شرکت شما استفاده شوند. به طور کلی، کارت های ویزیت برای ارائه اطلاعات سریع در مورد کسب و کار به گیرنده طراحی شده است.

با این حال، اکثر طرح ها و گزینه ها بیش از حد استفاده شده و خسته کننده می باشند. بنابراین، اکثر مردم بدون حتی یادگیری هر چیزی در مورد نام تجاری، کارت های ویزیت را بیرون می کشند و یا ذخیره می کنند. هنگامی که شما موارد مفید با نام تجاری منحصر به فرد را ارائه می دهید، این مشکلات را از بین می برید.

افراد به دلیل ماهیت خلاقانه خود به اطلاعات چاپی علاقه مند هستند و این مورد را برای استفاده بیشتر حفظ خواهند کرد، تا اطمینان حاصل شود که نام تجاری شما برای مدت طولانی به یاد سپرده خواهد شد. هر چند یک کارت ویزیت درون یک کیسه یا در میان اسناد ممکن است به فراموشی سپرده شود یک فلش مموری یا دفترچه یادداشت ممکن نیست که به طرز عجیبی ناپدید شود.

نتیجه گیری

هدایای تبلیغاتی مارکدار نه تنها مفید و تاثیر گذار هستند، زمانی که به مشتریان فعلی و بالقوه داده می شود، قادر خواهند بود کارآیی مثبتی داشته باشند، به ویژه زمانی که توسط کارکنان شما و سایر افراد مرتبط با تجارت شما استفاده شوند.

به عنوان مثال، شما می توانید برای استفاده از بخش فروش و بازاریابی کالا خود را خریداری کنید. اگر اقلام شما به هنگام حمل، دارای برند و لوگو بر روی خود باند، یا افراد حمل کننده لباسهایی با لوگو و برند شما بر روی آن، به تن داشته باشند، شما از در معرض دید بودن برند خود لذت خواهید برد.

اینستاگرام صمیر