اهمیت و کارآیی هدایای تبلیغاتی

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

مقالات ساین صمیر   –   3 . خرداد . 1397

کارآیی هدایای تبلیغاتی

در دنیای امروز تبلیغات یکی از ابزار مهم در گسترش نام تجاری می باشد. این روزها به هر طرف نگاه کنیم انواع تبلیغات را مشاهده می کنیم. در تلویزیون، رادیو، روزنامه ها، آگهی ها در سایت های اینترتنی و رسانه های اجتماعی یا بر روی اتوبوس و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و غیره.

با این حال، یکی از تاثیر گذار ترین آیتم ها هنوز هم هدایای تبلیغاتی می باشند که کارآیی هدایای تبلیغاتی را بیشتر می کند. ممکن است تصور کنید که استفاده از محصولات تبلیغاتی دیگر کاربرد سابق را نخواهد داشت، اما بر عکس، اینگونه از تبلیغات هنوز هم ابزاری قدرتمند برای شناسایی نام برند شما می باشد.

هدایای تبلیغاتی باعث جلب توجه به برند

آیتم های تبلیغاتی به مردم اجازه می دهند با برند شما از نزدیک آشنا شوند و در طول استفاده از آن با آن همزاد پنداری کنند. وقتی نام برند شما به مدت طولانی در پیش چشم مشتریان شما باشد، نتایج بهتری از تبلیغات خواهید گرفت و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.

کدام محصولات تبلیغاتی برای شما مناسب است

بطور کلی و در مرحله اول نوع کسب و کار و بودجه ای که می خواهید برای تبلیغات خرج کنید در انتخاب هدیه تبلیغاتی نقش مهمی دارا می باشند. در حقیقت از هر چیزی می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد.

– نوشت افزار مانند خودکار تبلیغاتی و خط کش و پاک کن و مواردی از این قبیل و یا دفترچه های یادداشت

– کیف پول و ساک و امثال این آیتم ها

– مواردی که در محل کار استفاده می شوند مانند دفترچه تلفن و تقویم رومیزی و غیره

– انواع لیوان تبلیغاتی و ماگ ها که انواع آنها را افراد در طول روز استفاده می کنند

– تی شرت تبلیغاتی و لباس که با قرار دادن لوگوی شرکت بر روی آن جلب توجه به نام برند را افزایش می دهد

ما در اینجا نمونه ای از مواردی که شما می توانید برای کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید را نام بردیم. اما انتخاب آیتم تبلیغاتی بستگی به خلاقیت و نو آوری شما دارد. با انتخاب آیتم مناسب جلب توجه به کسب و کار شما افزایش خواهد یافت.

کاربردی بودن آنها را در نظر بگیرید

افراد هدف خود را در نظر بگیرید که چه نوع محصولی برای آنها مفید و کاربردی خواهد بود. با این کار توجه بیشتری به نام برند شما خواهد شد. در صورتی که شما در زمینه اقلام ورزشی کار می کنید استفاده از تی شرت و کلاه به عنوان هدایای تبلیغاتی، کاربردی و مفید خواهد بود.

اقلامی مانند دفترچه یادداشت و تقویم رومیزی یا خودکار تبلیغاتی برای هدیه دادن به اداره جات و شرکت ها کارآیی هدایای تبلیغاتی بیشتری خواهد داشت.

  • طراحی و ساخت استند

  • طراحی و چاپ روی فلش مموری

  • طراحی و جاپ بچ سینه

چه زمانی آنها را توزیع کنیم
این به کسب و کار شما بستگی دارد، در صورتی که به دنبال جلب توجه یک مشتری هستید.

در این صورت ارسال یک هدیه رایگان (به صورت یک هدیه تبلیغاتی) ایده ای عالی است، زیرا این هدیه، کسب و کار و برند شما را بیشتر در یاد و خاطر آنها نگه می دارد.

از دیگر زمان هایی که می توان محصولات تبلیغاتی را توزیع کرد نمایشگاه های تجاری هستند. هدایای رایگان در اینگونه از مناسبت ها باعث جلب توجه افراد به غرفه شما شده و آنها را به سمت شما هدایت خواهند کرد.

مطمئن باشید مردم در جلوی غرفه شما صف خواهند کشید و تا مدت ها از نام تجاری شما یاد خواهند کرد.

مقرون به صرفه باشند
انواع مختلفی از محصولات را می توانید برای تبلیغات برند خود سفارش دهید.

برای کسب و کارهای کوچک کارآیی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت بیشتر است با این کار در صورتی که نتیجه مورد نظر را نگرفتید می توانید از محصولی دیگر در کمپین تبلیغاتی بعدی خود استفاده کنید.

با استفاده از آیتم های تبلیغاتی ارزان می توانید در کمپین تبلیغاتی خود از موارد مختلفی استفاده کنید.

کیفیت هدایای تبلیغاتی

البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که از اقلامی استفاده کنید که در عین حال که ارزان می باشند ولی از جنس مرغوب باشند تا دوام کافی و کارکرد مناسب را داشته باشند. اگر از محصولاتی استفاده کنید که بی کیفیت باشند در مدت کوتاهی به گوشه ای پرتاب شده و نام برند شما از یادها می رود و کارآیی هدایای تبلیغاتی از بین می رود.

بنابراین عجله نکنید، آپشن های مختلف را بررسی و محصول درست را پیدا کنید.

اینستاگرام صمیر