ساخت پلاک سر درب, خدمات ساین صمیر
پلاک رومیزی, راهنمای اداری
پلاک استیل, خدمات ساین صمیر

خدمات ساین صمیر ساخت پلاک دیواری و رومیزی

یک پلاک دیواری یا پلاک رومیزی کوچک و زیبا می تواند به مراجعین مجموعه شما کمک بزرگی کند.
ساخت پلاک استیل, پلاک برنجی, پلاک برنزی, پلاک آلمینیومی و پلکسی گلاس

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

انواع پلاک

پلاکها از نظر جنس به پنج دسته (پلاک استیل ، پلاک برنجی ، پلاک آلمینیومی ، پلاک برنزی و پلاک پلاستیکی یا همان پلکسی گلاس) تقسیم می شوند.
پلاک استیل, پلاک برنجی, پلاک برنزی
پلاک استیل به زیر مجموعه استیل خش دار، استیل براق, استیل طلائی براق, پلاک استیل طلائی خش دار, استیل مسی تقسیم می شود.
معمولا این دسته از پلاکها که در اشکال مربع و مستطیل سفارش داده می شوند به صورت تخت یا لب خم ساخته می شوند.

نصب پلاک سردرب

پلاک سر درب تخت  توسط چسب دو طرفه بر محل مورد نظر نصب می گردد, ساخت پلاک دیواری لب خم ، چهار ضلع پلاک به اندازه 1.5 سانتیمتر در زاویه 45 درجه به داخل خم شده و یک صفحه چوب به ضخامت 1.5 سانتیمتر و به اندازه مساحت پلاک در داخل آن قرار می گیرد.
در هنگام نصب پلاک اتاق  ابتدا صفحه چوبی توسط پیچ به محل مورد نظر پیچ شده و سپس پلاک بر روی آن قرار گرفته و توسط دو میخ یا پیچ کو چک از لبه های خم شده به صفحه چوبی متصل می شوند.
برای طرح یا متن این پلاکها از اسید کاری و رنگ آمیزی استفاده می شود.
پلاک های برنزی و پلاک های برنجی در صورت مجاورت دائمی با باران، رو به سیاه شدن میروند, که برای جلوگیری از این امر از سیلر و کیلر و یا آبکاری استفاده می کنند.

پلاک پلکسی گلاس

این پلاکها توسط دستگاه لیزر و یا اره برش داده می شود و با میکس پلکسی ها با ضخامت متفاوت پلاک های بسیار زیبا و متنوع ساخته می شود. برای طرح یا متن روی پلاک پلکسی، بنا به طراحی از برچسب, چاپ, پلاک های فلزی و یا پلکسی استفاده می شود.

پلاک رومیزی

ساخت پلاک رومیزی  کوچک و زیبا می تواند به مراجعین مجموعه شما کمک بزرگی در پیدا کردن فرد یا مسئول مربوط کند.
پلاک های رومیزی از نظر جنس، به  (پلاک رومیزی استیل ، پلاک رو میزی برنجی ، پلاک رومیزی آلمینیومی ، پلاک رومیزی برنزی ، پلاک رومیزی پلکسی ،پلاک رومیزی چوبی و  یا ترکیب این موارد  ) تقسیم می شوند.
به طور معمول پلاک های رومیزی دو بخش نام مسئول و مسئولیت ایشان در مجموع، دارد. میتوان برای صرفه جویی در هزینه مسئولیت به صورت ثابت و اسم به صورت متغییر ساخته شود تا در صورت نیاز استند رومیزی اسم  با تغییر اسم برای مسئول بعدی قابل استفاده باشد.

پلاک رومیزی متغییر

ساخت پلاک رومیزی در بعضی مواقع به صورتی است که برای درج نام و مسئولیت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ داخل پلاک رومیزی قرار می گیرد.
پلاک  رو میزی را با نام های دیگر مانند (تابلو رومیزی، پلاک پرسنلی،پلاک اسم پرسنلی،استند رومیزی کارمند و …) می شناسند.

خدمات ساین صمیر ساخت راهنمای طبقات

بدون شک بهترین نوع تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سردرگمی مراجعین که خود باعث اتلاف کمتر وقت و بازدهی بیشتر آن سازمان می شود راهنمای ساختمان می باشد.
راهنمایی مراجعین بصورت کاملاً واضح و گویا بدون کمترین نیاز به پرسوجو و مراجعه به باجه اطلاعات می باشد. که این امر با طراحی و ساخت تابلوهای راهنمای طبقات, پلاک در ورودی اصلی ساختمان و تابلو های سر درب هر اتاق با قابلیت جابجایی مکرر, به راحتی امکان پذیر است.

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

راهنمای طبقات

اینگونه تابلوهای راهنمای اداری  برای راهنمایی قسمتهای مختلف ساختمان بکار می رود که با نصب آن در قسمت لابی  کار, شناسایی طبقات را برای مراجعین آسان می کند, به طور کل این تابلوها جزو الزامات ساختمانهای اداری, بیمارستانها , و دیگر اماکن می باشد.
تابلو راهنما به شکل فلکسی فیس،کامپوزیت،پلکسی گلاس و … ساخته می شود, که باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوان در هر زمان تغییراتی بنا به درخواست مشتری و به جهت تعویض نام افراد یا نام بخش در آن ایجاد کرد.
زیباترین نوع تابلوهای راهنمای طبقات پیشنهادی ما تابلو راهنما هایی هستند که زمینه آن کامپوزیت یا چوب و نوشته های آن از پلکسی گلاس که توسط اس ام دی به آن روشنایی داده می شود,  ولی با تمام این تفاصیل باید گفت که همیشه حرف اول با سلیقه شما است.

ساخت تابلو راهنمای طبقات

ساخت تابلو راهنما طبقات و راهنما اداری از تنوع بسیاری برخوردار است و این تابلو ها با توجه به معماری هر سازه ، اداره و مکانی از طراحی متفاوتی برخوردارند.
گروه ساین صمیر امروز با الگو گیری از آخرین طرح ها و متدهای روز دنیا و با در اختیار داشتن متریال های گوناگون و کارگاه مخصوص تابلوسازی, دستگاههای برش و حکاکی لیزری ، سی ان سی و دستگاه چاپ, قادر به ساخت کلیه تابلوهای راهنمای طبقات مقتضی با سلیقه و بودجه مشتریان می باشد.
کارگاه ساخت راهنمای طبقات این مجموعه با مجهزترین امکانات مربوط در ساخت انواع تابلو اداری اعم از تابلوهای آلمینیومی و پلکسی گلاس و …  جهت فضاهای داخلی و بیرونی  آماده همکاری با شرکتها ،اماکن, بیمارستانها و غیره می باشد.

ساین چیست؟

اصطلاح ساین به تابلوهای راهنمای چاپ شده روی آلمینیوم, کامپوزیت و …. گفته می شود که برای ارائه اطلاعات مسیریابی به مراجعین اماکن به صورت نوشته و آیکون مورد استفاده قرار می گیرد.
آیکون یا پیکتوگرام استفاده شده در تابلو باعث افزایش سرعت یادگیری لحظه ای مغز, بدون خواندن کامل نوشته های تابلو می شود.

راهنمای اداری, خدمات ساین صمیر
ساخت راهنمای طبقات, خدمات ساین صمیر
راهنمای ساختمان, خدمات ساین صمیر
پلاک دستگاه, خدمات ساین صمیر
پلاک صنعتی دستگاه
ساخت پلاک صنعتی, خدمات ساین صمیر
پلاک صنعتی تیر چراغ برق

خدمات ساین صمیر ساخت پلاک صنعتی

پلاک صنعتی معمولاً برای ثبت مشخصات و یا شماره سریال دستگاه های صنعتی و اماکن نصب می شود.

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

ساخت پلاک صنعتی

پلاک دستگاه به دلیل اهمیت اطلاعات درج شده بر روی آن باید در مقابل ضربه، آتش سوزی و تغییر دمای ناگهانی مقاومت زیادی داشته باشند.
به همین دلیل به طور معمول از فلزاتی همچون استیل و آلمینیوم استفاده می شود.
معمولا بر روی این پلاک دستگاه  از چاپ استفاده می شود و برای تثبیت رنگ در مقابل حرارت , نور آفتاب  از یک لایه ورنی کوره ای استفاده می کنند.
برای حک سریال در پلاک صنعتی  مشخصات فنی دستگاه های صنعتی و غیره از دستگاه CNC و برای برجسته شدن سریال , قالب ساخته شده و پرس می شود.
از جمله پلاک صنعتی می توان به پلاک های زیر اشاره کرد.

  • پلاک مخازن پتروشیمی
  • پلاک مشخصات موتورهای صنعتی
  • پلاک مشخصات دستگاه های صنعتی
  • پلاک آب و فاضلاب
  •  و غیره..

خدمات ساین صمیر

صمیر در حوزه‌ی ساخت پلاک صنعتی ، ساخت راهنمای طبقات ، راهنمای محیطی و ساخت پلاک دیواری همچون یک آژانس خلاق است که در حوزه‌ی خلاقیت خدمات تخصصی ارائه می‌دهد.
در این مجموعه با توجه به خواسته‌ و نیاز مشتریان, با تاکید ویژه بر استفاده از آخرین تحقیقات در دسترس، استراتژی طراحی و ساخت تدوین‌شده پایه و اساس کار خلاقیت قرار می‌گیرد تا بهترین راه‌حل و در نهایت نتیجه برای مشتریان حاصل شود.
رسالت واحد راه حلهای تبلیغاتی رساندن پیام به مخاطب با روشی خلاقانه, دانش‌مدار و منطبق بر شیوه‌های روز با رعايت استانداردهای جهانی است.

ینستاگرام ساین صمیر

طراحی و ساخت پلاک دیواری

طراحی و ساخت پلاک رو میزی

طراحی و ساخت تابلو راهنما

تحلیل و مشاوری  راهنمای ساختمان

تحلیل و مشاوره ساخت پلاک صنعتی

نمایش همه‌ی خدمات ما
خدمات ساین صمیر

برای شروع آماده‌اید؟

لطفا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما