ایده هایی برای تهیه هدایای تبلیغاتی در رویدادها

عکس خاصی نمی باشد فقط جهت جدا کردن تصویر و متن است

مقالات ساین صمیر   –   25 . اردیبهشت . 1397

تهیه هدایای تبلیغاتی

همه هدیه گرفتن را دوست دارند و فرقی نمی‌کند این هدیه تبلیغاتی را در یک رقابت آنلاین بگیرند یا در یک نمایشگاه تجاری. هدیه دادن محصولات تبلیغاتی، روشی کاربردی، سرگرم‌کننده و موثر برای رساندن نام برند خود به مخاطبین هدف و به حداکثر رساندن تعاملات تان با آنهاست.

با استفاده از هدایای تبلیغاتی شما همچنین می‌توانید تاثیر پایدارتری از رویداد خود بر روی مخاطب بگذارید. زمانی که در یک رویداد به افراد، محصولی با ارزش و کاربردی هدیه بدهید.

هدایای تبلیغاتی مناسب انتخاب کنید

چه آن هدیه یک تیشرت باشد که موقع ورزش کردن بپوشند و یا یک خودکار تبلیغاتی باشد که بتوانند با خود به سر کار ببرند، قطعا تاثیری مثبتی که بر روی آنها می‌گذارید.

پس از آن رویداد نیز ادامه خواهد یافت و آنها تا زمانی که از آنها محصول استفاده کنند شما را به یاد خواهند داشت.

در زیر تعدادی محصول که به عنوان هدایای تبیلغاتی موثر، تاثیر خود را اثبات کرده‌اند  برای تهیه هدایای تبلیغاتی فهرست کرده‌ایم:

لباس‌های شخصی

تیشرت و کلاه، راحت هستند و در طولانی مدت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کیف خرید

سازگار با محیط‌ زیست و مد روز هستند و بازدیدکنندگان رویداد می‌تواند وسایل‌شان را داخل آن بگذارند و حمل کنند و برند شما را در کل رویداد در معرض دید قرار دهند.

شکلات و شیرینی

چه کسی به شکلات نه می‌گوید؟ برای هر میزان بودجه‌ای شکلات و شیرینی وجود دارد، از شکلات‌های سکه‌ای ارزان گرفته تا جعبه‌های لوکس و گران قیمت.

جاکارتی

بهترین محصول برای جا دادن به بیزینس کارت‌هایی که بازدیدکنندگان در رویداد از دیگران می‌گیرند. البته کارت خود را درون آن بگذارید.

ساعت زنگ‌دار مسافرتی

هدیه‌ای مناسب برای رویدادهای شرکتی، به ویژه برای مسافران و مهمانان بین‌المللی.

  • طراحی و ساخت تندیس فلزی

  • طراحی و ساخت تندیس پلکسی

  • چاپ و حکاکی روی خودکار فلزی

سررسید و تقویم

بهترین هدیه به ویژه در زورهای پایانی سال، درست زمانی که همه به دنبال یک تقویم جدید هستند. هدیه‌ای که تقریبا تمام طول سال در معرض دید مشتری‌های شماست.

پاوربانک

برند شما می‌تواند جان موبایل بازدیدکننده‌ها را در رویداد و نمایشگاه نجات دهد و از آن در طول سال مورد استفاده قرار دهند.

اسپینر

عالی برای رویدادهایی که کودکان هم در آن هستند. راهی بی‌سروصدا برای سرگرم کردن آنها، مطمئن باشید والدین‌شان از شما (و برند شما) ممنون خواهند شد.

مدادهای بازیافت شده

سازگار با محیط زیست و باحال. مدادهای بازیافت شده برای شرکت‌کنندگان رویدادهایی که به محیط زیست مرتبط است، فوق‌العاده هستند.

تی‌بگ

بله شما هم می‌توانید کیسه‌های چای با برند خودتان را داشته باشید.

در یک رویداد طولانی و بعد از کلی راه رفتن، هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه یک فنجان چای حال بازدیدکنندگان را جا بیاورد. از مهمانان خود پذیرایی کنید، آنها هم قطعا جبران می‌کنند.

فلاسک و لیوان مسافرتی

لیوان‌های مسافرتی در انواع رنگ‌های متنوع موجود هستند و فضای بزرگی برای چاپ نام و برند و اطلاعات تماس در اختیارتان قرار می‌دهند. محصولاتی که دائما مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ضدعفونی‌کننده دست

این محصول به ویژه در شهرهای بزرگ، یک هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده است که مشتری‌ها می‌توانند آن را در کیف خود بگذارند و همه جا با خود ببرند.

جاکلیدی

محصولی که همیشه در معرض دید است. مشتری‌های شما هر وقت بخواهند از کلید خود استفاده کنند، قبل از هر چیز چشمشان به جاکلیدی که نام و برند شما بر روی آن حک شده می‌افتد.

آیا تا به حال به رویدادی رفته‌اید که یکی از این محصولات را به بازدیدکنندگان هدیه بدهد؟ بازخورد بازدیدکنندگان چه بوده است؟

اینستاگرام صمیر